Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Świadek Wolności

23 września 2017

23 września na Placu Piłsudskiego w Warszawie Ruch Światło-Życie organizuje jedyny w swoim rodzaju happening edukacyjny „Świadek Wolności”. Wydarzenie to odbędzie się w ramach kampanii społecznej „Nie piję bo kocham”, która jest odpowiedzią Ruchu Światło-Życie na uchwałę Sejmu z marca br. w sprawie zwiększenia troski o trzeźwość Narodu. “Rok troski o trzeźwość narodu” jest wspólną inicjatywą Sejmu i Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości. To spotkanie na Placu Piłsudskiego wpisuje się także w obchody 30 rocznicy śmierci Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela naszego ruchu, inicjatora Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

W programie przewidziane są gry i zabawy dla całych rodzin, prezentacje diakonii, spotkania i debaty z udziałem osobowości świata mediów, sportu, filmu, a także duża ilość koncertów. Wśród gości m. in. Arka Noego, Radosław Pazura, New Life’m, FPS, Adam Krylik, Sebastian Karpiel – Bułecka, Agnieszka Cudzich. Niebawem znane będą kolejne nazwiska naszych gości.

Dołącz do nas na fanpage’u https://www.facebook.com/niepijebokocham, ale przede wszystkim bądźmy razem 23 września na Placu Piłsudskiego w Warszawie. Zmobilizujmy nasze wspólnoty parafialne, diecezjalne i pokażmy jak liczny jest Ruch Światło-Życie w Polsce.

Zorganizuj wyjazd wspólnoty i napisz do nas biuro@niepijebokocham.org

Szczegóły

Data:
23 września 2017
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/niepijebokocham

Organizator

Ruch Światło-Życie
Telefon:
(018) 262 32 35
Email:
KopiaGorka@oaza.pl
Strona internetowa:
www.oaza.pl

Miejsce

Warszawa, Plac Piłsudskiego
Plac Piłsudskiego
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map