ORD 18-23.08.2015 r.

   Jesteśmy małżeństwem od 23 lat, od tego czasu w Domowym Kościele, wcześniej przeżyliśmy pełną formacje w części młodzieżowej Ruchu Światło -Życie.
Na ORD w Krościenku Jezus rozradował nas powszechnością swojego Kościoła, której doświadczyliśmy w wielości uczestników (97 osób ) z całej Polski i wszystkich stanów (młodzież, studenci, klerycy, diakoni, kapłani, osoby konsekrowane, świeccy i rodziny z dziećmi i bez dzieci ). Szczególne wrażenie wywarła na nas deklaracja KWC w języku chińskim.
Wielką radością była dla nas codzienna Eucharystia celebrowana przy grobie Sługi Bożego Ojca Franciszka w pięknej oprawie liturgicznej i muzycznej.
Ważne były słowa Ojca Franciszka przywołane przez panią Dorotę Seweryn, że tu i teraz Bóg daje nam zadanie na dzisiaj i właśnie je mamy wypełnić jak najlepiej.
Dlatego pragniemy służyć tu i teraz na miarę naszych sił i możliwości.

Iwona i Daniel Jakubczykowie
Archidiecezja Warszawska

ORD 2012 sierpień

02-fotoZROZUMIEĆ, UMIŁOWAĆ, BYĆ WIERNYM

Relacja z ORD w Krościenku

W dniach 21 - 26. 08. 2012 r.w Krościenku nad Dunajcem odbywała się Oaza Rekolekcyjna Diakonii – intensywny czas łaski i formacji ku dogłębnemu poznaniu charyzmatu Ruchu Światło‑Życie. Galeria

Czytaj więcej: ORD 2012 sierpień

Proca Dawida 2012

„PROCA DAWIDA” – POTĘGA RÓŻAŃCA; 1-6.07.2012 r. niepokalana jpii
Fotoreportaż z rekolekcji w Krościenku nad Dunajcem

                Pierwszy turnus w Krościenku różni się nieco od pozostałych, wtedy bowiem jest czas na rekolekcje tematyczne – kilkudniowe. Gdy wokół rozpoczynały się oazy 15-todniowe, na Kopią Górkę jako pierwsi uczestnicy zawitali pasjonaci Różańca Świętego…

Czytaj więcej: Proca Dawida 2012

ORD 2012 luty

 

1.na poczatek

W szkole duchowości Światło-Życie – relacja z ORD w Krościenku

W dniach 9-14 lutego 2012 odbyła się w Krościenku nad Dunajcem Oaza Rekolekcyjna Diakonii – intensywny czas łaski i formacji ku dogłębnemu poznaniu charyzmatu Ruchu Światło‑Życie. Kopia Górka zgromadziła 24 Bożych szaleńców na czele z diakonią ORD:

Czytaj więcej: ORD 2012 luty

   
© CDOR